O mnie

Moja historia

Nazywam się Piotr Jan Panasiuk. Chociaż skończyłem studia ekonomiczne i pracuję w zawodzie, to od zawsze interesowałem się duchowymi i psychologicznymi aspektami życia. Podczas ostatnich 8-9 lat jako dorosły człowiek pogłębiałem swoje poszukiwania, już nie tylko jako hobby, ale także jako realne szukanie sensu i prawdy w życiu. Przechodząc przez różne otwierające, ale często też trudne doświadczenia, odkrywałem metody pracy nad/ze sobą, które nie tylko pomogły mi żyć świadomie, ale wierzę, że mają również potencjał na zmianę świata.

Moja misja

Poprzez sprawdzone praktyki psychologiczne i duchowe chcę wspierać rozwój innych ludzi, tak aby mogli żyć świadomie w życzliwym kontakcie z samymi sobą, z innymi i Światem. Zmaterializowaniem mojej misji jest idea Prosta Droga. Projekt jest oparty jest na trzech filarach: metody uważności i współczucia (mindfunelss & compassion), komunikacji empatycznej (non violent communication) i założeń inteligencji duchowej (SQ).

Kompetencje

Trener – certyfikowany trener umiejętności miękkich, od ponad 5 lat trener wewnętrzny w organizacjach biznesowych i pozarządowych, kilkaset godzin na sali szkoleniowej, liczne kursy z prowadzenia i projektowania szkoleń.

Uważność – certyfikowany nauczyciel (MBLC) i asystent przy Mindfulness Association Polska, ponad 6 lat praktyki własnej, absolwent podyplomowych studiów z Duchowości, ponad 50 dni szkoleń z zakresu Uważności i Współczucia oraz 30 dni na odosobnieniach medytacyjnych.

Komunikacja Empatyczna – W trakcie procesu certyfikacji nauczycielskiej (CNVC), absolwent studium trenerskiego NVC, ponad 3 lata praktyki własnej i 70 godzin kursów Porozumienia Bez Przemocy jako asystent i uczestnik.